|  |  |  | 

Białko sfd czy kfd Kuchnia Rozbiór wieprzowiny

Wyciskanie soków

Wyciskanie soków
1 vote, 5.00 avg. rating (86% score)

Wyciskanie sokow (5)Świadomość potrzeby zdrowego odżywiania oraz dbania o własne zdrowie jest niezwykle istotna. Coraz bardziej popularne stało się zwracanie uwagi nie tylko na to co jemy, ale także jaki wpływ ma to na nasze zdrowie. W ostatnim czasie bardzo modne stało się spożywanie świeżo wyciskanych soków owocowo-warzywnych. Mają one bardzo dobry wpływ na organizm ponieważ zawierają witaminy, mikroelementy oraz błonnik. To połączenie jest doskonałe dla układu trawiennego. Pijąc soki odciążamy jelita, pozbywamy się zaparć oraz wewnętrznie wzmacniamy organizm. Jest to także wspaniały sposób na osiągnięcie szczupłej sylwetki. Kilka dni kuracji sokami pozwoli na pozbycie się zbędnych centymetrów w talii, zbawiennie wpłynie na stan cery oraz ogólnie poprawi samopoczucie. Doskonałym pomysłem wyciskanie soków w domu. Warto zatem rozważyć zakup wolnoobrotowej wyciskarki, która tłoczy sok nie niszcząc przy tym jego cennych wartości. Pamiętajmy jednak, że sok najlepiej pić zaraz po wyciśnięciu i nie ma sensu długo go przechowywać, ponieważ traci swoje cenne wartości.

wyciskanie-sokow

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Żywność dla diabetyków i Zdrowa żywność Kraków

    Żywność dla diabetyków i Zdrowa żywność Kraków

    Zdrowa żywność Kraków i żywność dla diabetyków Dieta cukrzyka Jesteś cukrzykiem, Twoje życie już od dawna ma określony bieg i konkretne obowiązki oraz niewielkie ograniczenia, których nawet już nie zauważasz. Mierzenie cukru jest dla ciebie taką samą rutyną jak mycie rąk po wyjściu z toalety. Podawanie insuliny, igły i pilnowanie tego, co jesz i kiedy,

  • Zdrowa żywność Warszawa i Pizza w nocy Warszawa

    Zdrowa żywność Warszawa i Pizza w nocy Warszawa

    Pizza w nocy Warszawa i zdrowa żywność Warszawa Polska pizza Pizza nie jest naszym narodowym daniem, chociaż na pewno w Polsce jest mnóstwo osób uważających, że umieją zrobić najlepszą pizzę na świecie. W końcu ile osób tyle pomysłów na to pochodzące z Włoch danie, które w tradycyjnym wydaniu jest to nieco skromniejsze niż u nas.