|  |  |  | 

Chlebak bambusowy Odchudzanie Pasza dla ślimaków

Porcje w kuchni wegetariańskiej

Porcje w kuchni wegetariańskiej
1 vote, 2.00 avg. rating (56% score)

catering-dietetyczny-poznan-1W ostatnich latach moda na kuchnię wegetariańskiej opanowuje świat. Chyba każdy z nas dziś zna choćby jednego wegetarianina. Obserwując jego posiłki, możemy odnieść wrażenie, że osoby, które odżywiają się w ten sposób, jedzą naprawdę bardzo dużo. Czy tak właśnie jest w rzeczywistości? Dlaczego porcje w jarskich posiłkach są tak pokaźne?
Nie da się ukryć, że jeśli weźmiemy pod uwagę objętość, wegetarianie bez wątpienia jedzą naprawdę dużo. Inaczej wygląda jednak ta kwestia jeśli weźmiemy pod uwagę bilans kaloryczny. Aby osiągnąć ten sam poziom kaloryczności, potrzeba znacznie więcej jarskich składników niż ma to miejsce w przypadku dania z mięsem. Właśnie dlatego na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że wegetarianie jedzą bardzo dużo.
Jeśli rozważasz przejście na wegetarianizm, ale obawiasz się, że będziesz musiał naprawdę dużo gotować, wiedz, że możesz być spokojny. Proste, jarskie dania często wymagają znacznie krótszego czasu spędzonego „przy garach” niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnej, mięsnej kuchni.

porcje-w-kuchni-wegetarianskiej

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Restauracja Komorniki i Restauracja na wesele Poznań

    Restauracja Komorniki i Restauracja na wesele Poznań

    Restauracja na wesele Poznań i restauracja Komorniki Ślub, a może wesele Wesele to bardzo ważne wydarzenie w naszym życiu. W końcu ma to być jedna jedyna taka noc w naszym życiu, więc każdy stara się żeby była niepowtarzalna, wyjątkowa, po prostu magiczna. Aby noc była niezapomniana, musimy najpierw wybrać odpowiednie, równie wyjątkowe miejsce. Restauracja na

  • Pudełko do alkoholu i Opakowania na alkohol

    Pudełko do alkoholu i Opakowania na alkohol

    Opakowania na alkohol i pudełko do alkoholu Estetyczne opakowania na prezenty Kiedy ktoś z najbliższych – rodziny czy też przyjaciół – obchodzi urodziny, imieniny albo inną rocznicę, zazwyczaj chce się mu sprawić ciekawy prezent, który przywiedzie potem na myśl dobre chwile spędzone z darczyńcą. Rodzaj upominku powinien być dostosowany do wieku osoby obdarowywanej. Dzieci najczęściej