|  | 

Odchudzanie

Porcje w kuchni wegetariańskiej

Porcje w kuchni wegetariańskiej
1 vote, 2.00 avg. rating (55% score)

catering-dietetyczny-poznan-1W ostatnich latach moda na kuchnię wegetariańskiej opanowuje świat. Chyba każdy z nas dziś zna choćby jednego wegetarianina. Obserwując jego posiłki, możemy odnieść wrażenie, że osoby, które odżywiają się w ten sposób, jedzą naprawdę bardzo dużo. Czy tak właśnie jest w rzeczywistości? Dlaczego porcje w jarskich posiłkach są tak pokaźne?
Nie da się ukryć, że jeśli weźmiemy pod uwagę objętość, wegetarianie bez wątpienia jedzą naprawdę dużo. Inaczej wygląda jednak ta kwestia jeśli weźmiemy pod uwagę bilans kaloryczny. Aby osiągnąć ten sam poziom kaloryczności, potrzeba znacznie więcej jarskich składników niż ma to miejsce w przypadku dania z mięsem. Właśnie dlatego na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że wegetarianie jedzą bardzo dużo.
Jeśli rozważasz przejście na wegetarianizm, ale obawiasz się, że będziesz musiał naprawdę dużo gotować, wiedz, że możesz być spokojny. Proste, jarskie dania często wymagają znacznie krótszego czasu spędzonego „przy garach” niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnej, mięsnej kuchni.

Pozostałe wpisy:

porcje-w-kuchni-wegetarianskiej

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Dieta z dostawą Wrocław

    Dieta z dostawą Wrocław

    Dieta z dostawą W dzisiejszych czasach coraz rzadziej gotujemy we własnych domach. Ogromna ilość obowiązków nie pozwala nam na wygospodarowanie dodatkowego czasu na przygotowanie posiłków. Dotyczy to zwłaszcza osób, które mieszkają same. Ciężko jest znaleźć motywacje na codzienne przygotowanie tylko dla siebie posiłków. Oznacza to, że najlepszą alternatywą jest dla nas jedzenie na mieście lub

  • Dieta w chorobach wątroby

    Dieta w chorobach wątroby

    Gdy choruje wątroba Wiele osób, które mają dolegliwości wątrobowe, a także dokuczają im kamienie w woreczku żółciowym, głównie z powodu ostrego bólu brzucha musiały zdecydować się na zmianę diety. Dieta w chorobach wątroby, tzw. dieta wątrobowa, to nic innego jak wyeliminowanie produktów, które zdecydowanie nie służą wątrobie. Zaliczamy do nich między innymi alkohol, dania smażone,