|  |  | 

Cukierki reklamowe Kulinaria

Olej konopny

Olej konopny
1 vote, 3.00 avg. rating (66% score)

olej-konopny-1Olej konopny jest znany jako świetny składnik codziennej diety. Smakuje doskonale, wzbogaca smak dań i dostarcza wielu składników odżywczych niebywale ważnych dla naszego ciała.

Okazuje się jednak, że jego miejsce jest nie tylko w kuchni. Warto umieścić go również w swojej… kosmetyczce. Olej konopny jest zbawienny, gdy nasza cera jest w złej kondycji.
Codzienne go stosowanie zapobiega przebarwieniom i niekorzystnym zmianom skórnym. Ze względu na wysoką wartość kwasów omega-3 olej konopny hamuje starzenie się naszej cery i zapobiega utracie jej sprężystości i świetlistości. Jest polecany dla osób z cerą tłustą i mieszaną, bo hamuje wydzielanie sebum i niweluje problem błyszczenia się twarzy. Jak widać, olej konopny zastępuje wiele kosmetyków, które możemy znaleźć w naszej kosmetyczce. Jego zaletą jest to, że nie jest wytworem koncernu farmaceutycznego, ale naturalną substancją, a takie przecież są dla naszej twarzy najlepsze.
Warto zastanowić się nad umieszczeniem tego produktu w swojej kosmetyczce.

olej-konopny

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Dieta pudełkowa Warszawa

    Dieta pudełkowa Warszawa

    Idealnie dopasowana dieta pudełkowa Ciągle gdzieś gonimy, spieszymy się, nie mamy czasu zjeść spokojnie dobrze zbilansowanego posiłku, a tymczasem kilogramy idą w górę. Żyjąc w ciągłym pędzie wcale nie musimy rezygnować ze szczupłej sylwetki i dobrego samopoczucia. Kiedy brakuje czasu, a chęci są, to wystarczyć powinna dieta pudełkowa warszawa. Jest to bowiem taka dieta, która

  • Dieta odkwaszająca

    Dieta odkwaszająca

    Znaczenie diety dla zdrowia człowieka – Dieta odkwaszająca Człowiek jest istotą skomplikowaną. By był w pełni zdrowy muszą w nim dobrze funkcjonować wszystkie trzy sfery: fizyczna, duchowa i psychiczna. Na sferę psychiczną wpływa wiele rzeczy. Nie tylko stres, uwarunkowania genetyczne, czy sposób wychowania, ale także dieta. Psychologia, jako nauka zajmuje się między innymi takimi zależnościami,