|  |  |  | 

Czekoladki reklamowe Kulinaria Syrop imbirowy

Kwasy Omega 3

Kwasy Omega 3
1 vote, 3.00 avg. rating (66% score)

Kwasy Omega 3 (2)Najpopularniejszym, bogatym źródłem odżywczych kwasów tłuszczowych Omega 3 są ryby oraz oleje z ryb. Dlaczego kwasy Omega 3 są tak pożądanymi wartościami odżywczymi? Kwasy te znane są ze swoich właściwości hamujących starzenie się skóry, rozwijanie się komórek nowotworowych w organiźmie, a także działają przeciw zawałom.  Kwasy omega 3 mają ogólne właściwości lecznicze i profilaktyczne, jeśli chodzi o choroby serca. Działają bardzo dobrze również na stawy. To właśnie diety najdłużej żyjących mieszkańców Japonii są bogate w kwasy omega 3 ze względu na śródziemnomorski charakter diety i klimatu. Nie należy doprowadzić do nadmiernego spożywania kwasów omega-3, ponieważ nawet najzdrowsze substancje tj. np. kwasy omega 3 w nadmiarze, mają szkodliwe skutki.
Kwasy Omega 3 są budulcem siatkówki oka, więc wpływają również na dobre widzenie. W ostatnich badaniach udowodniono, że kwasy te wspomagają leczenie alergii i budują odporność organizmu. Ułatwiają też wchłanianie się wapnia, co zapobiega np.osteoporozie.

kwasy-omega-3

ABOUT THE AUTHOR

Slowa kluczowe: bcaa katowice sklep, balayage fryzjer kraków, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, trioxygen 5, blog początkującego elektronika, pantomograf Gliwice, Minikoparka Gorlice, żwir siany ostrów, highlightersmink, markizy Kęty, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850

Podobne wpisy:

  • Nowy tarnogórski lokal

    Nowy tarnogórski lokal

    Dla mieszkańców miejsce dawnego ?Eldorado? powstał nowy lokal ?Czarny Pstrąg? w Tarnowskich Górach. Dla stałych bywalców jednak nie zmieniło się wiele, poza czasem który musieli czekać, zanim nowy właściciel zdecydował się na otwarcie swojego biznesu. W zewnętrznej części knajpy nie zmieniło się nic. Pozostały parasole, stoły, trochę zieleni i skromny plac zabaw dla naszych pociech.

  • Restauracja Komorniki i Restauracja na wesele Poznań

    Restauracja Komorniki i Restauracja na wesele Poznań

    Restauracja na wesele Poznań i restauracja Komorniki Ślub, a może wesele Wesele to bardzo ważne wydarzenie w naszym życiu. W końcu ma to być jedna jedyna taka noc w naszym życiu, więc każdy stara się żeby była niepowtarzalna, wyjątkowa, po prostu magiczna. Aby noc była niezapomniana, musimy najpierw wybrać odpowiednie, równie wyjątkowe miejsce. Restauracja na