|  |  |  | 

Czekoladki reklamowe Syrop imbirowy Żywność bezglutenowa

Kuchnia gastronomiczna i Kuchnia australijska

Kuchnia gastronomiczna i Kuchnia australijska
1 vote, 4.00 avg. rating (76% score)

Kuchnia australijska i kuchnia gastronomiczna

Australijskie wyroby.

Słyszeliście kiedyś o kuchni australijskiej? Ja słyszałam raczej mało. Wiem co prawda, że kuchnia australijska inspirowała się dosyć mocno kuchnią angielską, ale jest to dość zrozumiałe biorąc pod uwagę, że przepisy i składniki w dużej mierze przywozili emigranci właśnie z Anglii.
Ale czy wiedzieliście, że w Australii możecie zjeść na przykład emu? Dla mnie jest to co najmniej przykre, bo emu jest takim uroczym nielotem, że z pewnością nie chciałabym go znaleźć na moim talerzu. Wiem też, że popularnymi są steki z kangura, ale także i tego nie mogę sobie wyobrazić. Wolałabym raczej spróbować tradycyjnych kokosowych ciasteczek oraz pewnego rodzaju chlebka, który wymyślony został w Australii. Myślę, że to i tak zastąpiłoby mi mięso kangura, krokodyla i emu. Ciekawą jest też zupa z groszku i szynki czyli już wierna kalka z typowego dania kuchni angielskiej. Ale jak już mówiłam, nie należy się temu zupełnie dziwić. A kuchnia gastronomiczna? Jeśli ją nabędziesz, z pewnością będziesz gotować jak Australijczycy.

kuchnia-gastronomiczna-i-kuchnia-australijska

ABOUT THE AUTHOR

Slowa kluczowe: pantomograf Gliwice, kawitacja kielce, Szamba Betonowe Lesko, drążenie foremników, firma otwierająca sejfy awaryjnie - Warszawa, durobet ceny, armatura łazienkowa Apavisa, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, redox extreme efekty, kaplica Santori, trioxygen 5

Podobne wpisy:

  • Nowy tarnogórski lokal

    Nowy tarnogórski lokal

    Dla mieszkańców miejsce dawnego ?Eldorado? powstał nowy lokal ?Czarny Pstrąg? w Tarnowskich Górach. Dla stałych bywalców jednak nie zmieniło się wiele, poza czasem który musieli czekać, zanim nowy właściciel zdecydował się na otwarcie swojego biznesu. W zewnętrznej części knajpy nie zmieniło się nic. Pozostały parasole, stoły, trochę zieleni i skromny plac zabaw dla naszych pociech.

  • Żywność dla diabetyków i Zdrowa żywność Kraków

    Żywność dla diabetyków i Zdrowa żywność Kraków

    Zdrowa żywność Kraków i żywność dla diabetyków Dieta cukrzyka Jesteś cukrzykiem, Twoje życie już od dawna ma określony bieg i konkretne obowiązki oraz niewielkie ograniczenia, których nawet już nie zauważasz. Mierzenie cukru jest dla ciebie taką samą rutyną jak mycie rąk po wyjściu z toalety. Podawanie insuliny, igły i pilnowanie tego, co jesz i kiedy,