|  |  | 

Gotowanie Obsługa barmańska

Blok przyrodniczy

Blok przyrodniczy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

nauka (46)Reformy edukacyjny w naszym kraju zawsze odbywają się z wielkim szumem, z wielkim hałasem i wielką pompą. Mało jest rzetelnych informacji, a wszystko co się dzieje i wszystko, co się wiąże z tymi reformami opiera się raczej na emocjach niż na merytorycznej dyskusji i rzetelnej informacji.
Podobnie było w czasach, gdy zmieniano tryb edukacji w szkole podstawowej. Skrócenie lat edukacji podstawowej, stworzenie gimnazjów oraz zmiana programu edukacyjnego i stworzenie bloków przedmiotowych budziło poważne kontrowersje.
Sprzeciw budziło między innymi połączenie kilku przedmiotów w jeden blok przyrodniczy. Blok przyrodniczy połączył w sobie chemię, geografię, biologię. Każda z tych dziedzin naukowych jest niezwykle obszerna i bogata. I tak poświęcano na nie mało czasu w szkole, a teraz przy podobnej liczbie godzin, która przypadała na jeden z tych przedmiotów trzeba dzieciom przedstawić materiał z wszystkich trzech.
Takie działania wymuszało okrojenie programu. Czy wyszło to dzieciom na dobre czy nie? Trudno to jednoznacznie ocenić. Na pewno wiele zmieniło w poziomie kształcenia.

blok-przyrodniczy

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Catering Bielsko i Catering dietetyczny Opole

    Catering Bielsko i Catering dietetyczny Opole

    Catering dietetyczny Opole i Catering Bielsko Dobry catering Jeśli jesteś na etapie organizacji wesela czy dużej uroczystości, konieczne zadbaj o to, by twoi goście mogli nie tylko dobrze się bawić, ale również nie wyszli z imprezy z pustym brzuchem. Catering Bielsko zapewni ci profesjonalną obsługę różnego rodzaju imprez i to za całkiem rozsądne pieniądze. Jeśli

  • Barman na wesele Kraków i catering wesele Poznań

    Barman na wesele Kraków i catering wesele Poznań

    Catering wesele Poznań i Barman na wesele Kraków Barman i catering na wesele W dzisiejszych czasach niemalże normą stało się wynajmowanie barmana na wesele, aby goście mogli zostać uraczeni najlepszymi trunkami. Alkoholowe, ale i również bezalkoholowe drinki i napoje podawane na weselach cieszą się niezwykłą popularnością wśród gości przybyłych na wesele. Barman na wesele Kraków